Arrow
Arrow
Slider
Piękno nie potrzebuje ozdoby, choć uwielbia towarzystwo sprawnego grzebienia...

O nas

Nasz salon fryzjerski powstał z myślą o wymagających Klientach, dla których ważna
jest najwyższa jakość usług fryzjerskich i wizażu. Tworzą go profesjonaliści, których największą pasją jest kreowanie wizerunku przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi i metod pracy.

Pracujemy na kosmetykach renomowanej firmy Montibello Professional Haircare – marce nr 1 w Hiszpanii.

Dbamy o to, aby w Naszym salonie czuliście się wyjątkowo, a wychodzili z niego pewni siebie oraz z uśmiechem na twarzy. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, a zaufanie którym zostaliśmy obdarzeni jest dla nas dużym zobowiązaniem.

Umów wizytę w dogodnym dla siebie terminie

Styliści

photo
MARZENA
photo
ALEKSANDRA

Nasi Klienci cenią Nas za...

cena_1

PROFESJONALIZM

Pasja, doświadczenie i zaangażowanie to cechy wspólne stylistów Naszego Salonu. Możemy się poszczycić wieloma odbytymi kursami, które są naszą inspiracją do tworzenia niepowtarzalnych fryzur i koloryzacji.

cena_2

HIGIENĘ

Zapewniamy bezpieczne wykonanie usługi. Naszym atutem jest czysty i higieniczny sposób przeprowadzenia zabiegów. Posiadamy wszystkie niezbędne artykuły jednorazowe, a narzędzia użyte do pracy dezynfekujemy w wysokojakościowych preparatach do odkażania.

cena_3

KOSMETYKI Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI

Aby zachować wysoką jakość usług stosujemy profesjonalne kosmetyki do włosów renomowanej Hiszpańskie firmy MONTIBELLO. Usługi makijażu zaś wykonujemy na profesjonalnych, studyjnych kosmetykach firmy Kryolan, Mary Kay oraz Inglot.

cena_4

CECHY CHARAKTERU

Zawsze pogodne i uśmiechnięte dziewczyny, z którymi możesz pogadać o wszystkim. Ponadto wizytówką Naszego Salonu jest przyjazne i spokojne podejście do najmłodszych Klientów.

cena_5

ROZWÓJ

Regularnie odbywamy szkolenia, żeby móc Wam więcej zaoferować i lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Dzięki kreatywności i pomysłowości co chwilę wprowadzamy nowe rozwiązania, które Nam usprawniają pracę i pozwalają zachować wysoki poziom usług, zaś klientom więcej komfortu.

cena_6

ATMOSFERĘ

Nasz Salon Fryzjerski jest miejscem, gdzie każdy Klient poczuje się wyjątkowo, a panująca przyjazna atmosfera sprawia, że dbamy nie tylko o wygląd ale i o dobre samopoczucie. Podczas wizyty u nas mogą się Państwo odprężyć i zrelaksować przy filiżance aromatycznej kawy lub herbaty, przejrzeć prasę, spędzić czas w przyjaznej atmosferze.

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio